konkurs literacki

Konkurs literacki zgłoszenia

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie literackim, który odbędzie się w Zespole Szkół w Gorlicach. Konkurs organizowany jest dla uczniów klas podstawowych i gimnazjum. Zgłoszenia do konkursu należy wysyłać na adres mailowy podany na stronie szkoły w formacie pdf. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca semestru zimowego. Zadanie konkursowe polega na napisaniu rozprawki na temat "Współcześni bohaterowie - jak ich rozpoznać?"
O wynikach konkursu poinformujemy uczestników po feriach. Wyniki dostępne będą na stronie internetowej szkoły.

Konkurs literacki - nagrody

Dlaczego warto wziąć udział ? Konkurs literacki to przede wszystkim dobra zabawa, która pobudza wyobraźnię i rozwija kreatywność. Dzięki takim konkursom masz szansę szlifować swoje umiejętności literackie, co pozwoli ci również przy wyborze dalszego kierunku kształcenia. Takie formy aktywności są dobre dla każdego, kto posiada zamiłowanie do książek, opowiadań czy wierszy. Oczywiście konkurs to nie tylko okazja do rozwoju ale również nagrody rzeczowe/pieniężne.(#tu zamawiający  powinien wpisać szczegółowe dane#)

Dla najlepszych autorów wyłonionych w konkursie czekają atrakcyjne nagrody, które z pewnością są warte uwagi! Lista nagród znajduje się poniżej:

  • I miejsce - bon podarunkowy na dowolny seans w miejskim kina dla 2 osób oraz nagroda książkowa
  • II miejsce - nagroda książkowa
  • III miejsce - nagroda książkowa
  • trzy wyróżnienia -

Konkurs literacki - regulamin

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem. Wysłanie zgłoszenia konkursowego będzie jednoznaczne z akceptacją regulaminu konkursowego. Ważne, aby upewnić się czy zgłaszany tekst spełnia wymagania konkursowe takie jak na przykład: format, ilość znaków, inne wymogi. Jest to niezwykle istotne, ponieważ jeśli zgłoszenie nie będzie zgodne z regulaminem, zostanie automatycznie pominięte przy ocenie jury.

Wszystkich chętnych uczniów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie literackim.